Trabzonspor'dan suç duyurusu! 347 kişi 5 yorumcu...

Trabzonspor, olaylı Fenerbahçe mücadelesinin ardından sosyal medyada paylaşım yapan 347 kişi ve 5 spor yorumcusu hakkında suç duyurusunda bulunulduğunu açıkladı.

Trabzonspor'dan suç duyurusu! 347 kişi 5 yorumcu...

Trabzonspor, Fenerbahçe maçının ardından 347 sosyal medya kullanıcısı ve 5 spor yorumcusu hakkında suç duyurusunda bulunulduğunu açıkladı.

Bordo mavili kulüpten yapılan açıklama şöyle: Kulübümüzün 17 Mart 2024 tarihinde Fenerbahçe ile oynadığı müsabaka sonrasında yaşanan olaylar nedeniyle, yazılı ve görsel medya üzerinden kulübümüzü ve camiamızı hedef gösterici ve zan altında bırakacak paylaşımlar tespit edilmiştir.

Hukuk Kurulumuz tarafından; eleştiri sınırlarını aşan, haksız, mesnetsiz ve hukuki dayanaktan yoksun paylaşımlarda bulunan 347 sosyal medya kullanıcısı ve 5 spor yorumcusu hakkında eylemlerine uyan Türk Ceza Kanunu ve 6222 sayılı kanunun ilgili maddeleri gereği suç duyurusunda bulunulmuştur.

Kulübümüz aleyhine asılsız itham ve iddialarda bulunan kişiler hakkında, bundan önce olduğu gibi bundan sonra da adalet önünde hesap vermeleri için sürecin sonuna kadar takipçisi olacağımızı kamuoyunun bilgisine sunarız.

Kaynak: AA

Trabzonspor
Trabzon Konya'da 3 puan peşinde Galatasaray Hatayspor maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda? F.Bahçe ligden çekilecek mi? 5 seçenek var Kasımpaşa Kayseri deplasmanında