THY'nin Tel Aviv seferleri İsrail'deki protestolar nedeniyle iptal edildi

Türk Hava Yolları (THY), Netanyahu hükümetinin büyük tepki çeken 'yargı reformu'na yönelik protestolar nedeniyle bugün yapılması planlanan Tel Aviv seferlerinin karşılıklı olarak iptal edildiğini açıkladı.

THY'nin Tel Aviv seferleri İsrail'deki protestolar nedeniyle iptal edildi

Türk Hava Yolları (THY), İsrail'deki protestolar nedeniyle bugün yapılması planlanan Tel Aviv seferlerinin karşılıklı olarak iptal edildiğini duyurdu.

THY Basın Müşavirliği'nden yapılan açıklamaya göre, bugün icra edilmesi planlanan TK 786 İstanbul-Tel Aviv, TK 787 Tel Aviv-İstanbul, TK 794 İstanbul-Tel Aviv, TK 795 Tel Aviv-İstanbul, TK 7708 Sabiha Gökçen-Tel Aviv ve TK 7709 Tel Aviv-Sabiha Gökçen uçuşları iptal edildi.

PROTESTOLAR BÜYÜYOR
İsrail'de Netanyahu hükümetinin büyük tepki çeken 'yargı reformu'na yönelik protestolar her geçen gün büyüyor. İsrail Cumhurbaşkanı Isaac Herzog da olmak üzere yargı reformunun durdurulması talep ediliyor. Öte yandan Netanyahu'nun aşırı sağcı koalisyon ortakları ise reformun sürdürülmesini istiyor.

Muharrem İnce 'sözde sanatçılar' sözü nedeniyle özür diledi Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın sınıf arkadaşlarını isim isim saydı CHP’nin adayıyla FETÖ’cü Hakan Şükür’ün tweetleşmesi Eylem hazırlığında olan ve HDP binasından çıkan terörist böyle yakalandı!