Tokat Belediye Başkanı Yazıcıoğlu mazbatasını aldı

'Efsane Vali' Recep Yazıcıoğlu'nun oğlu Mehmet Kemal Yazıcıoğlu, seçimi kazandığı Tokat'ta görevi AK Partili Başkandan devraldı. Önceki Başkan Eyüp Eroğlu, devir teslim töreninde yaptığı konuşmayla demokrasi örneği sergiledi.

  • MHP'den Tokat Belediye Başkanı seçilen Mehmet Kemal Yazıcıoğlu, mazbatasını alarak göreve başladı.

Tokat Belediye Başkanı Yazıcıoğlu mazbatasını aldı - Resim : 1

  • Yazıcıoğlu'na mazbatasını, adliye binasında Merkez İlçe Seçim Kurulu Başkanı Tuğba Koyun ve İlçe Seçim Kurulu üyeleri verdi.
  • Yazıcıoğlu daha sonra, partililerle belediye binasına giderek görevi Eyüp Eroğlu'ndan devraldı.

Tokat Belediye Başkanı Yazıcıoğlu mazbatasını aldı - Resim : 2

  • Başkan Yazıcıoğlu, burada yaptığı konuşmada, kendisini destekleyen herkese teşekkür etti.

Tokat Belediye Başkanı Yazıcıoğlu mazbatasını aldı - Resim : 3

"EYÜP BEY'İN GETİRDİĞİ ÇITAYI ARTIRACAĞIZ"

  • Eroğlu'na hizmetlerinden dolayı teşekkür eden Yazıcıoğlu, babası merhum Vali Recep Yazıcıoğlu'nun görev yaptığı Tokat Valiliği binasının tam karşısında yer alan Tokat Belediyesi binasında görev yapacağını belirterek, "İnşallah güzel hizmetler yapacağız. Başkanımı nezaketinden ötürü, bizimle olduğundan ötürü, 10 yıllık burada yapmış olduğu icraatlerden ötürü, hizmetinden ötürü, emeğinden ötürü gerçekten kutluyorum, tebrik ediyorum. Bizim ağabeyimizdir. Eyüp Bey'in getirdiği çıtayı biz de artırarak bu yolda ilerleyeceğiz." dedi.

Tokat Belediye Başkanı Yazıcıoğlu mazbatasını aldı - Resim : 4

"BEŞ YIL İÇERİSİNDE ÇOK GÜZEL İŞLER YAPACAĞIZ"

  • Vatandaşlara hitap ederek Tokatlıların gönlünde kalıcı olmak için çalışacağını dile getiren Yazıcıoğlu, "Buraya kadar geldiğiniz için bizi onurlandırdığınız için bizimle olduğunuz için Allah razı olsun. İyi ki varsınız. Sizleri çok seviyorum. İnşallah bu beş yıl içerisinde çok güzel işler yapacağımızdan hiç şüpheniz olmasın. Çok teşekkür ediyorum. Saygılarımı ve sevgilerimi sunuyorum. Allah'a emanet olun. Hayırlı ramazanlar." ifadelerini kullandı.

 

Tokat Belediye Başkanı Yazıcıoğlu mazbatasını aldı - Resim : 5

“CUMHUR İTTİFAKI BU ÜLKENİN TEMİNATIDIR”

  • Görevini devreden eski Belediye Başkanı Avukat Eyüp Eroğlu ise Yazıcıoğlu’nu tebrik ederek, “Bizim için, Tokat için, Türkiye’miz için önemli olan vatanımızdır. Bizim liderlerimiz Recep Tayyip Erdoğan’dır, Devlet Bahçeli'dir. Cumhur İttifakı bu ülkenin teminatıdır. Onun için belki biz burada değiliz ama diğer ortağımız olan Milliyetçi Hareket Partimiz güzel bir hizmet verecek” dedi.

Kaynak: Ajanslar

CHP Genel Başkanı Özgür Özel: Bayramda Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı arayacağım Ankara'daki büyük yangın kundaklama mı? 'Gözaltılar var' AK Parti seçmeni neden sandığa gitmedi? Sandıktaki değişimin sebebi ne? Erçetin ile Bastık'ın farkı! "Şarkıcı milleti deyip..."