Cumhurbaşkanı Erdoğan İzmir'de TEKNOFEST'te konuştu! "Gerçek belediyecilikle tanıştıracağız"

Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı (T3) ile Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı yürütücülüğünde İzmir Çiğli Havaalanı'nda düzenlenen havacılık, uzay ve teknoloji festivali TEKNOFEST İzmir'i ziyaret eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, festivalde konuşma yaptı. Konuşmasında 31 Mart'ta gerçekleştirilecek olan yerel seçimleri işaret eden Erdoğan, "Gerçek belediyecilikle tanıştıracağız" dedi. İşte detaylar...

Cumhurbaşkanı Erdoğan İzmir'de TEKNOFEST'te konuştu! "Gerçek belediyecilikle tanıştıracağız"

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TEKNOFEST İzmir'in 3. gününde bölgeye gitti. Cumhurbaşkanı Erdoğan İzmir Çiğli Havalimanı'nda açıklamalarda bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan İzmir'de TEKNOFEST'te konuştu! "Gerçek belediyecilikle tanıştıracağız" - Resim : 1

İzmir'in esen siyasetine ihtiyacı olduğunu söyleyen ve konuşmasında yerel seçimleri işaret eden Cumhurbaşkanı Erdoğan ,"Son seçimde savunma sanayi ürünlerimize dokunmak isteyenlerin heveslerini kursaklarından bıraktık. Umudu FETÖ'den PKK'dan arayanlara iyi bir ders verdik." dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan İzmir'de TEKNOFEST'te konuştu! "Gerçek belediyecilikle tanıştıracağız" - Resim : 2

"YENİ PENCERELER AÇTIK"

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Kararını eser siyasetinden yana kullanarak yeni pencereler açtık. Bu kazanımları inşallah yerel seçimde ileri taşıyacağız. İzmir dahil fetret devri yaşayan şehirlerimiz için hazırlanıyoruz. İzmir, İstanbul ve Ankara buna hazır mıyız?" ifadelerine yer verdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan İzmir'de TEKNOFEST'te konuştu! "Gerçek belediyecilikle tanıştıracağız" - Resim : 3

Cumhurbaşkanı Erdoğan İzmirliler şu ifadelerle yerel seçim mesajı verdi;

"İzmirlinin iradesini çantada keklik görenlerin işi artık daha zor. İzmir'i gerçek belediyecilikle tanıştırmakta kararlıyız. bu şehrin eser siyasetine ihtiyacı var. Bunu ancak biz yaparız. Bu noktada bir milat olmasını istiyoruz."

Cumhurbaşkanı Erdoğan İzmir'de TEKNOFEST'te konuştu! "Gerçek belediyecilikle tanıştıracağız" - Resim : 4

Kaynak: haberet.com

İzmir Recep Tayyip Erdoğan
Doğal gaz patlamasına dair flaş gelişme! Milli savaş uçağı KAAN, ilk testi geçti! Depremin vurduğu Şanlıurfa'da 897 konut teslim edilecek Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan muhalefete TEKNOFEST çağrısı