Ah Bu Kadınlar

"Erkekler, gelecek nesillerde ünlü ve güzel kadınlardan köşe bucak kaçacak."

Tayyar Işıksaçan

Tayyar Işıksaçan

Tarih ünlü ve güzel kadınların, ünlü ve güzel oldukları için onlara hayran olan adamların başlarına ördükleri çorapları yazacak. Hem de öyle bir yazacak ki gelecek nesillerde ünlü ve güzel kadınlardan erkekler köşe bucak kaçacak.

Neden mi böyle düşünüyorum? Mevzuya hemen giriş yapayım, çünkü ünlü ve güzel kadınlar kendileri uğruna onların ayaklarının altına serdikleri sınırsız paraların şımarıklığı ile bu adamları patlattıkları ve bugün birçoğunun memleketin çeşitli cezaevlerinde yatıyor olmaları, birçoğunun da yatma potansiyeline sahip olduklarını bildiğim için bu düşüncedeyim.

Tarihin her döneminde hem ünlü krallar hem dönemin ünlü tüccarları sadece hayatlarına aldıkları kadınlar yüzünden heba olup gitmişler.

Dönemin başkanlarından Adnan Menderes’i yakan ünlü ve güzel bir kadın değil mi?

Dönemin iç işleri Bakanı Hasan Fehmi Güneş’i yakan güzel ve ünlü kadın Aynur Aydan değil mi?

İş adamı Faruk Özfırat’ın bir mafya hesaplaşmasına kurban gitmesinin sebebi ünlü ve güzel kadın Esengül değil mi?

Dönemin Genel Müdürü Ergun Göknel’in hayatını karartan Feray Karvar değil mi?

Tamer Karadağlı’nın eşi Arzu Balkan’dan boşanmasının sebebi Deniz Uğur değil mi?

Adnan Oktar’ı yani namı diğer Adnan Hoca’yı güzel kadın merakı ve bu kadınların sosyal medyaya yansıyan o muhteşem gizemli hayatları yakmadı mı?

Engin Polat’ı su yüzüne çıkartıp yakan Dilan Polat değil mi?

Say say bitmez dostlar say say bitmez. Bol paranın şaşalı hayatın içinde yer alan kadınlar eninde sonunda kendileri için para musluğunu açmış adamları benzin dökmeden, odun kömür kullanmadan cayır cayır yakmışlar...

Gelecek yıllarda da bu yangınlar hiç sönmeyecek.

Gayrimeşru yoldan elde ettikleri paralarla hem zengin hayatı yaşayan hem de güzel kadınlara olan merakları ve bu kadınların kendi aralarında yaşadıkları benimki seninkinden daha zengin savaşı bir süre sonra bu adamların servetlerinin sorgulanmasına sebep olmuş. Yakın takipler, dinlemeler vs. derken adamlar ya kodesi boylamış ya kaçak durumuna düşmüşler.

Rahmetli babaannem “Oğlum şunu unutma çok laf yalansız çok para haramsız olmaz” derdi hep.

Tabi ki namusuyla çok paraya ulaşmış insanlara haksızlık etmeyelim. Zaten onlarda kazandıkları bu paralarla gözümüze sokarcasına görgüsüzce bir hayat yaşamıyorlar.

Geçmişten günümüze hikayeler birbirinin aynısı, sadece başrol kahramanları ayrı.


Ah Bu Kadınlar - Resim : 1

Yine sosyal medyanın şöhret ettiği Bahar ve Nihal Candan kardeşler de pervasız ve bol paralı hayatın görgüsüzce yaşanması ile dikkat çekip bu paranın kaynağının yine bir kara para aklayıcısı çıkması nedeniyle tutuklandılar.

Şimdilerde ortaklık yangın yeri, son beş yıldır bu işlere bulaşmış hanımlarda etekler tutuşmuş vaziyette...

Belli ki MASAK ve Emniyet’in başlattığı bu temiz eller operasyonu hız kesmeyecek. Her ihbar titizlikle inceleniyor. Görgüsüzce hayat sürenler ve bunu milyonların gözüne sokanların etekleri tutuşmuş vaziyette.

Ünlü ve güzel kadınların para merakı, görgüsüzce yaşadıkları hayatları ve kendilerine bu serveti sunan adamların alengirli hayatları karaya oturmuş vaziyette. Bundan sonrası yangın yeri. Bundan böyle normal bir güne uyanmak yok.

Son olarak Bahar ve Nihal Candan’da artık “bizımla değil." 

Yarına Allah kerim sabah ola hayrola.